Kontrolerzy biletów komunikacyjnych. (kanary)

Zgadzam się z opinią, że są kanary, a kanary. Jedni są uczciwi drudzy to tylko wyłudzają kasę od ludzi. Przeważnie ci co wyłudzają to są ubrani ja spod igły. Potrafią wyciągać miesięcznie grubą kasę. Tworzą tzw. mafię, porównywalnie do mafii taksówkowej. Na razie nie znaleziono na nich lekarstwa. Jak się czują kontrolerzy, którzy są uczciwi. Ciekawi mnie co sądzicie?

Reklamy

One thought on “Kontrolerzy biletów komunikacyjnych. (kanary)

  1. Za grube słowa, za grube… nikogo za rękę nie złapałeś, więc ostrożniej z takimi wypowiedziami…
    Zgadzam się z Tobą w jednej kwestii: są kanary uczciwe, pracujące sumiennie, nie biorące w łąpę, bo gdyby ich złapano – to tracą pracę, prokurator siedzi im na karku, a jak nie prokurator to CBA… i są kanary nieuczciwe, biorące w łapę… takich unikam.
    Jak ich rozpoznać? Prosto: jak dajesz migawkę uczciwemu to ją zeskanuje, postęka że to za długo trwa, bo jest jeszcze kilkadziesiąt pojazdów do skontrolowania i trzeba się trzymać harmonogramu ale poinformuje pasażera do kiedy migawka jest ważna.
    Drugi typ obejrzy migawkę nie biorąc jej w rękę, nie zeskanuje, bo i po co – on i tak nie ma skanera… jemu zależy by złapać skacowanego studenta wracającego nad ranem do akademika, pracowników jadących skoro świt do roboty (naloty przy Gilette)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s