Święto Niepodległości.

Mamy dzisiaj ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Zakazane było w „tamtym okresie przejściowym”

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy

4 thoughts on “Święto Niepodległości.

  1. Co to za „tamten okres przejściowy”? Czyżby słowo „komuna” nie chciało Ci się na klawiaturze wystukać? Bo ja ten okres to nazywam po imieniu! Komuna pozostanie komuną. Ja ją bardzo źle wspominam, nie wiem jak Ty.

    • Jest mi niezmiernie smutno, że w tak radosnym dniu w Warszawie doszło do takich ekscesów. Nie wierzę ani lewakom, ani narodowcom! Obydwie frakcje są siebie i diabła warte. A takie ładne reklamówki w necie i w TV były, tak grzecznie miało być, garniturki… a wyszło tak jak zawsze…

      Jestem zwykłym obywatelem, ceniącym sobie niepodległość Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i bardzo proszę wszystkich – 11 listopada to piękne święto – uszanujmy je! Bez destrukcji!

  2. Tylko, ja uważam, że prawdziwi komuniści zginęli w latach 30-tych,a to był okres przejściowy. Nie wiadomo co to było. Nie był to dobry okres i też go nie lubię.

  3. Cieszy mnie to. Ale jak i tak nazywam to komuną. Komuniści byli w Związku Sowieckim i sterowali naszym państwem, za pomocą swoich agentów: Bieruta, Gomułki, Gierka. I tylko Jaruzelski, mimo, że I sekretarz, wydawał mi się mniej komunistyczny niż reszta, mimo wprowadzenia stanu wojennego, czym jednak uratował PRL od interwencji bratniej armii.

    Okres przejściowy – miedzy czym, a czym? Dla mnie to była okupacja.. przejście z jednej okupacji (Adolf) pod drugą (Ziutek Słoneczko)?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s